Sunumlara ulaşmak için lütfen tıklayınız.
.

  • Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 ESCMID tarafından  "Improving the Diagnosis of Bloodstream Infections - Advancing Technology and Quality for Better Care" başlıklı mezuniyet sonrası kursu düzenlenecektir.SaveSave
Febril Nötropeni Kursu için destek bulamayan meslektaşlarımıza derneğimiz tarafından kontenjan dahilinde kayıt desteği verilecektir. Başvurmak için Serenas Turizm yetkilisi Aybike Karaçağ ile iletişime geçmelerini rica ederiz. (Aybike.karacag@serenas.com.tr)  
25 -26 Kasım 2016 tarihlerinde Hilton Otel, Ankara'da düzenlenecek olan Febril Nötropeni Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu kayıtları için son 15 gün.
Klinik Araştırmalar Derneği tarafından 18 Kasım Çarşamba günü "COVID-19 AŞI VE İLAÇ ÇALIŞMALARINI YAPANLARDAN DİNLEYELİM" başlıklı bir webinar düzenlenmekte. Katılım ücretsizdir.
Türk Hematoloji Derneği tarafından 6 Ekim 2020 Salı saat 20:00’da “Hematolojik Hastalıklarda İnvazif Fungal Enfeksiyon Yönetimi” konulu toplantı yapılacaktır.
 Amerikan Ulusal Bilim-Mühendislik ve Tıp Akademileri (The National Academies of Sciences, Engineering and Medicine) tarafından ortak düzenlenen ve SARS-CoV-2'nin havadan (aerosol yoluyla) bulaşı konusunda yapılacak iki günlük online bir workshop'a ücretsiz katılım mümkün. Ulusal Akademi web sayfalarında ücretsiz bir hesap açılarak, buradaki dökümanlara da serbest erişim mümkün.
13. Febril Nötropeni Sempozyumu başladı. Febril Nötropeni Derneğinin düzenlediği toplantılar 25. yılını doldurmakta. Bu yılki toplantı Ankara'da 22-24 Kasım tarihlerinde yapılmakta.
13. Febril Nötropeni Simpozyumu Sunumları
 13. Febril Nötropeni Simpozyumu bugün saat 14.00'te Ankara'da başlıyor. Holiday Inn, Çukrambar Oteli'nde başlayacak Simpozyumun açılış oturumunda Prof. Dr. Emin Kansu'nun 2018 Nobel Tıp Ödülü hakkındaki konuşması yer alıyor...
 Ankara'da 22-24 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacak 13. Febril Nötropeni Simpozyumu'nda güncel tanı ve tedavi yöntemlerinin yanısıra bazıları henüz yayınlanmamış tanı-tedavi kılavuzları hakkında da bilgiler aktarılacak.