Sunumları izlemek için lütfen tıklayınız.

  • Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 28 Ocak 2023 tarihinde İstanbul'da yapılan "Cumhuriyet'in Yeni Yüzyılında Sağlık" panelinin video kaydını Youtube'da izleyebilirsiniz.
Bilim Akademisi Derneği tarafından düzenlenecek olan "Cumhuriyet!in Yeni Yüzyılında Sağlık" isimli Konferans 28 Ocak 2023 Cumartesi günü İstanbul'da Yapı Kredi Kültür Loca'da saat 15:00'de gerçekleştirilecek. Halka açık olarak, Cumhuriyetimizin 100.yılında farklı disiplinlerde gerçekleştirilecek konferanslar dizisinin ilki bu Cumartesi günü yüzyüze yapılacak. Konferansın içeriği, Türkiye'nin çeşitli sağlık sorunlarını geleceğe yönelik bir bakış açısıyla tartışmayı hedefliyor. 
 9 Aralık 2022 Cuma günü çevrimiçi yapılacak Febril Nötropeni Güncelleme toplantısına ücretsiz katılım olanağı.
 Febril Nötropeni Derneği tarafından 9 Aralık 2022 tarihinde bir günlük Febril Nötropeni Güncelleme toplantısı düzenlenecektir. Toplantıda yeni ECIL-9 kılavuzları, EBMT tarafından kısa süre önce düzenlenen eğitim toplantısındaki konular ve yeni yayınlanmış kılavuzlar yerli ve yabancı uzmanlar tarafından tartışılacaktır. Toplantıya katılım için https://febrilnotropeni.serenaslive.com adresinden kayıt olmak gereklidir. 
World Society for Virology ve Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü tarafından 7-8 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Polar Rönesans Oteli'nde düzenlenecek 2 günlük İnfluenza Günü toplantısı için çevrimiçi veya yüzyüze katılım için ücretsiz kontenjan olanağı mevcut...
 Çevrimiçin düzenlenen 14. Febril Nötropeni Simpozyumu'nun 2. günü COVID-19 ve Solid Organ Transplantasyonu oturumu ile başladı.  Ücretsiz katılım ve kayıt için tıklayınız. 
 11-12 Aralık 2021 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştirilecek 14. Febril Nötroepni Simpozyumu başladı. İlk oturumda COVID-19 tedavisi ve aşılardaki yenilikler tartışılıyor. Ücretsiz katılım ve kayıt için tıklayınız. 
 11-12 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak 14. Febril Nötropeni Simpozyumu'na katılım desteği sağlayamayan meslekdaşlarımız için Febril Nötropeni Derneği ücretsiz katılım desteği sağlamaya karar vermiştir. Toplantıya katılmak isteyenlerin https://febrilnotropeni.serenaslive.com/Account/Register adresinden kayıt olmaları gerekmektedir.
Klinik Araştırmalar Derneği tarafından 18 Kasım Çarşamba günü "COVID-19 AŞI VE İLAÇ ÇALIŞMALARINI YAPANLARDAN DİNLEYELİM" başlıklı bir webinar düzenlenmekte. Katılım ücretsizdir.