Sunumları izlemek için lütfen tıklayınız.

  • Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 Amerikan Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) tarafından desteklenen ve 2022 yılı içinde önemli bilimsel veriler elde edilmesini sağlayan araştırmaların özetine ve ayrıntılarına haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz.
 AD Index isimli kuruluş tarafından yıllık bazda yapılan ve h indeksi, son 5 yıldaki h indeksi, atıf sayıları gibi değişen parametrelerle tüm dünyada ve Türkiye'de eğitim kurumları ve bilim insanlarının sıralamasına dair verilere serbest erişim mümkün. Sıralamada Google Scholar verileri esas alınıyor. Benzeri bir sıralama Stanford Üniversitesi tarafından Scopus verileri temel alınarak da yapılıyor. Haberimiz içieriğindeki linklerden her iki veriye de serbest erişim mümkün.
 2022'nin getirdiği tüm sıkıntıları unutacağımız başarı, sevinç, huzur ve mutluluk dolu bir 2023 dileği ile...
Febril Nötropeni Derneği tarafından 27-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenen 12. Febril Nötropeni Simpozyumu'nda gerçekleştirilen sunumların video kayıtları-slayt setleri İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'nde.
Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 99.yılı kutlu olsun. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ve bu büyük devrimin gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm arkadaşlarını saygıyla anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz.
Febril Nötropeni Derneği olarak Bartın Amasra'daki maden kazasında hayatını kaybeden emekçi kardeşlerimize rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.
 International Immunocompromised Host Society (ICHS)'nin 2022-2024 dönemi başkanlığına Dr. Murat Akova seçildi. 
 Kurtuluş Savaşını taçlandıran, ülkemizin işgalcilerden ve onların işbirlikçilerinden temizlenmesinin simgesi olan 30 Ağustos Büyük Taaruz'un 100. yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutluyor, bu zaferin önderi, modern Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü minnet ve şükran duygularıyla bir kez daha anıyoruz. 
 Unutmayacağız...