• Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
02 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 20.00’de Febril Nötropeni Derneği’nin düzenlediği "Dünden Bugüne Fungal İnfeksiyonlarda Tanı ve Tedavi Algoritması” webinarı gerçekleştirilecektir. Toplantıya katılmak için...
Bir Avrupa Birliği projesi olan VACCELERATE grubu içinde Hacettepe Üniversitesi desteği ile hazırlanan bir ankette, aşı ile ilgilenen uzmanlardan klinik çalışmalara hamile ve emziren kadınlarla çocukların dahil edilmesi konusunda görüşleri soruluyor. Anket kısa sürede doldurulabilen çoktan seçmeli sorulardan oluşuyor. Üyelerimizden kendisini bu konuda yetkin olanların doldurarak projeye destek vermelerini bekliyoruz.
"İNVAZİV FUNGAL İNFEKSİYONLARDA TEDAVİ YAKLAŞIMI - OLGULAR” anketine katılmak için...
Cumhuriyetimizin kuruluşunun temel taşlarından olan, 30 Ağustos 1922'de emperyalizme karşı Mustafa Kemal Atürk önderliğinde kazanılan zaferin 101. yıldönümü kutlu olsun. Bu uğruda canını veren şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnetle anıyoruz.
 Tüm üyelerimizin Kurban Bayramını kutluyor, sağlık ve esenlikler diliyoruz...
URAP tarafından 6 Haziran 2023 tarihinde düzenlenen webinar'da Prof. Dr. Hamdi Akan "Bilimsel Makale yazımında Yapay Zeka" konusunu anlattı. Webinar'ı URAP YouTube kanalından izleyebilirsiniz.
 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun...
JAMA’da yayınlanan çalışmada sosyal medyada hastalar tarafından sorulan 195 soruya yapay zeka  chatbot ve doktorların verdikleri yanıtlar uzmanlarca karşılaştırılmış. Acaba hangisi daha başarılı?
Emeğin önemini ve değerini bilen emeğe saygısı olan herkesin 1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı kutlu olsun.