• Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 Febril nötropeni kavramını ilk kez ortaya atan ve bu hastaların empirik olarak geniş spektrumlu antibiyotiklerle tedavi edilmesi gerektiği konusunda öncül çalışmaları yapan Prof. Gerald Bodey 22 Haziran 2020'da, Houstan'da yaşamını yitirdi.
 Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hasan Salih Zeki Aksu'nun ani ve beklenmeyen vefatı dolayısıyla tüm bilim camiası ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Prof Dr Halil Kurt ve Prof. Dr. İlyas Dökmetaş hocalarımıza sabır ve başsağlığı diliyoruz. Kardeşlerinin mekanı cennet olsun.
 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof. Dr. Ömrüm Uzun'un babası Necdet Ferudun Özmen vefat etmiştir. Sevgili arkadaşımıza ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz. Merhumun cenazesi 20.4.2016 tarihinde (bugün) Ankara Karşıyaka Cami'inde kılınacak öğle namazı sonrası Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.
 Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 77. yılında sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz...
 24 Mart 2008'de aramızdan ayrılan Dr. Mustafa Aydın Çevik'i sevgi ve özlemle anıyoruz.
Acı kayıp..
09/04/2014
Değerli meslektaşımız Prof. Dr. Gaye Usluer sevgili eşi Op. Dr. Mustafa Usluer'i kaybetmiştir. Acısını paylaşır, sabır dileriz..
Acı kayıp..
03/12/2013
Değerli kardeşimiz Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Murat Hayran'ı kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Febril Nötropeni Derneği
Febril Nötropeni Derneği Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Tezer Kutluk'un annesi Meliha Kutluk bugün vefat etti. Dr. Kutluk'a, ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.
Acı kayıp...
18/05/2013
Değerli meslektaşımız, Hacettepe Üniversitesi Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr. Ferda Tunçkanat sevgili kızını kaybetmiştir. Acısını paylaşır, sabır ve dayanma gücü dileriz. Başı sağolsun..